In onderstaand speelschema vindt u in een oogopslag de laatste uitslagen die bekend zijn van het EK 2020 in Europa. Voor meer informatie over de betreffende speelstad klikt u op de speelstad in onderstaand speelschema. Wilt u het speelschema graag printen en zelf bijhouden? Dit is mogelijk met het PDF speelschema.


GROEPSFASE
Datum Tijd Speelstad Wedstrijd
Uitslag
Vr 12 juni 21:00 Rome Turkije – Italië
Za 13 juni 15:00 Bakoe Wales – Zwitserland
Za 13 juni 18:00 Kopenhagen Denemarken – Finland
Za 13 juni 21:00 Sint-Petersburg België – Rusland
Zo 14 juni 15:00 Londen Engeland – Kroatië
Zo 14 juni 18:00 Boekarest Oostenrijk – C4
Zo 14 juni 21:00 Amsterdam Nederland – Oekraïne
Ma 15 juni 15:00 Glasgow D3 – Tsjechië
Ma 15 juni 18:00 Dublin Polen – E4
Ma 15 juni 21:00 Bilbao Spanje – Zweden
Di 16 juni 18:00 Boedapest F1 – Portugal
Di 16 juni 21:00 München Frankrijk – Duitsland
Wo 17 juni 15:00 Sint-Petersburg Finland – Rusland
Wo 17 juni 18:00 Bakoe Turkije – Wales
Wo 17 juni 21:00 Rome Italië – Zwitserland
Do 18 juni 15:00 Boekarest Oekraïne – C4
Do 18 juni 18:00 Kopenhagen Denemarken – België
Do 18 juni 21:00 Amsterdam Nederland – Oostenrijk
Vr 19 juni 15:00 Dublin Zweden – E4
Vr 19 juni 18:00 Glasgow Kroatië – Tsjechië
Vr 19 juni 21:00 Londen Engeland – D3
Za 20 juni 15:00 Boedapest F1 – Frankrijk
Za 20 juni 18:00 München Portugal – Duitsland
Za 20 juni 21:00 Bilbao Spanje – Polen
Zo 21 juni 18:00 Rome Italië – Wales
Zo 21 juni 18:00 Bakoe Zwitserland – Turkije
Ma 22 juni 18:00 Amsterdam C4 – Nederland
Ma 22 juni 18:00 Boekarest Oekraïne – Oostenrijk
Ma 22 juni 21:00 Kopenhagen Rusland – Denemarken
Ma 22 juni 21:00 Sint-Petersburg Finland – België
Di 23 juni 21:00 Londen Tsjechië – Engeland
Di 23 juni 21:00 Glasgow Kroatië – D3
Wo 24 juni 18:00 Bilbao E4 – Spanje
Wo 24 juni 18:00 Dublin Zweden – Polen
Wo 24 juni 21:00 München Duitsland – F1
Wo 24 juni 21:00 Boedapest Portugal – Frankrijk
ACHTSTE FINALES
Za 27 juni Londen Winnaar groep A –
Tweede groep C
Za 27 juni Amsterdam Tweede groep A –
Tweede groep B
Zo 28 juni Bilbao Winnaar groep B –
Beste derde groep A/D/E/F
Zo 28 juni Boedapest Winnaar groep C –
Beste derde groep D/E/F
Ma 29 juni Boekarest Winnaar groep F –
Beste derde groep A/B/C
Ma 29 juni Kopenhagen Tweede groep D –
Tweede groep E
Di 30 juni Glasgow Winnaar groep E –
Beste derde groep A/B/C/D
Di 30 juni Dublin Winnaar groep D –
Tweede groep F
KWARTFINALES
Vr 3 juli 18.00 Sint-Petersburg Winnaar achtste finale 5 –
Winnaar achtste finale 6
Vr 3 juli 21:00 München Winnaar achtste finale 3 –
Winnaar achtste finale 1
Za 4 juli 18:00 Bakoe Winnaar achtste finale 4 –
Winnaar achtste finale 2
Za 4 juli 21:00 Rome Winnaar achtste finale 7 –
Winnaar achtste finale 8
HALVE FINALES
Di 7 juli 21:00 Londen Winnaar kwartfinale 1 –
Winnaar kwartfinale 2
Wo 8 juli 21:00 Londen Winnaar kwartfinale 3 –
Winnaar kwartfinale 4
FINALE
Zo 12 juli 21:00 Londen Winnaar halve finale 1 –
Winnaar halve finale 2


Alles te weten komen over EK 2020?
Wil je alles te weten komen over het Europees Kampioenschap voetbal van 2020?
Op onze uitgebreide EK 2020 pagina’s ontdek je alles over het speelschema, uitslagen, standen, speelsteden, stadions, EK reizen en nog veel meer!